1% dla Hospicjum Światło

Skryba Data: . Dział: Wesprzyj nas

Sowarzyszenie Hospicjum Światło jest Organizacją Pożytku Publicznego o numerze KRS: 0000381984, co umożliwia przekazanie na jego rzecz 1% podatku dochodowego, przez osoby składające w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe. Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT-ów za rok 2016

Jak przekazać 1% podatku dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło?

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego programu do rozliczenia PIT-ów za rok 2016, wygenerowanego tak, aby 1% podatku dochodowego był przekazany dla Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

Jeden procent dla Hospicjum Światło w ToruniuRozliczenie roczne online

Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego

Aby przekazać 1% podatku dochodowego należy w formularzu PIT wypełnić zamieszczony w nim "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)". W rubryce "Numer KRS" należy wpisać 0000381984 , a w rubryce "Wnioskowana kwota" należy podać kwotę stanowiącą 1% podatku. Program ten nie umożliwia swobodnego wyboru dowolnej organizacji pożytku publicznego i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

Wzór wypełnienia formularza PIT

1 procent dla Hospicjum Światło - PIT

Ambulans dla Hospicjum „Światło”

M. Olszewska Data: . Dział: Wesprzyj nas

Za nami koncert charytatywny z udziałem duetu Anita Lipnicka i John Porter. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania tym wydarzeniem i już dziś dziękujemy wszystkich, którzy zechcieli dołożyć swoja cegiełkę do realizacji obecnie najpilniejszej potrzeby naszego hospicjum, tj. zakupu ambulansu medycznego.

Ten, który na dzień dzisiejszy służy do przewozów pacjentów hospicjum, zarówno domowego jak i stacjonarnego, jest już wyeksploatowany. Pod opieką domową Hospicjum „Światło” jest około 200 pacjentów miesięcznie, zaś pod opieką stacjonarną 22 pacjentów na dobę. Chorzy przewożeni są z domów do hospicjum stacjonarnego, do szpitali, na konsultacje onkologiczne, często też na chemioterapię do Bydgoszczy odległej od Torunia o 50 km. Nowy ambulans ma zapewnić chorym lepszy komfort transportu oraz pozwolić uniknąć zagrożenia zdrowia i życia, które niesie ze sobą transport wyeksploatowanym, awaryjnym pojazdem.

Koncert Anity Lipnickiej i John'a Portera pozwolił na głośne zainicjowanie zbiórki na zakup ambulansu. Już dziś zapraszamy wszystkich Państwa do dalszego wsparcia realizacji tej naglącej potrzeby.

Jak możesz nam pomóc?

• Poprzez akcję „Przybij piątkę z Hospicjum Światło”, czyli inaczej mówiąc stałe zlecenie na kwotę 5 zł miesięcznie z Twojego konta.
  • Dokonując dowolnej wpłaty na konto Stowarzyszenia Hospicjum Światło

Stowarzyszenie Hospicjum Światło

• Dziękujemy za każdą wpłatę.
Zarówno stałe zlecenie jak i dowolne wpłaty proszę wykonywać z dopiskiem „Ambulans”.

Wesprzyj nas

Skryba Data: . Dział: Wesprzyj nas

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań poprzez wpłaty darowizn na konto bankowe. Pozyskane w ten sposób środki przeznaczymy na wyposażenie Hospicjum w nowoczesny sprzęt potrzebny do lepszego funkcjonowania placówki.

Zespół Opieki Paliatywnej
Hospicjum „Światło”

Czystość i dezynfekcja

Skryba Data: . Dział: Wesprzyj nas

Aktualnie zbieramy pieniądze na urządzenie, które służy do mycia i dezynfekcji. Nowoczesny płuczko-dezynfektor zapewnia bezpieczne i skuteczne mycie wraz z dezynfekcją naczyń powszechnie używanych w hospicjum takich jak kaczki, baseny i miski nerkowate.

Zespół Opieki Paliatywnej
Hospicjum „Światło”