Grand Prix Łubianka Cross 2018

Grand Prix Łubianka Cross 2018

Działalność toruńskiego Hospicjum „Światło” ma na celu zapewnienie wszechstronnej opieki chorym u kresu życia i ich rodzinom. Oprócz troski o jakość życia naszych podopiecznych, pragniemy równolegle podjąć działania na polu promocji zdrowia i profilaktyki chorób.

Razem możemy więcej! W trosce o osoby w kryzysie choroby

M. Olszewska Data: . Dział: Stowarzyszenie

Zapraszamy na wystawę

1 grudnia 2017 r. o godz. 12.00 w sali wystawowej odbędzie się wernisaż przygotowany przez Stowarzyszenie Hospicjum Światło, Hospicjum „Światło" oraz Bibliotekę Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Wystawa prezentuje zdjęcia, których autorami są członkowie oraz wolontariusze Stowarzyszenia Hospicjum Światło.

Havas Xmas – bo warto pomagać!

Havas Xmas

Dzięki inicjatywie Havas Media Group dobra zabawa w przedświątecznej atmosferze przerodzi się w finansowe wsparcie dla Hospicjum „Światło”. Aplikacja, która od wczoraj jest dostępna w serwisie App Store i Google Play, działa przez cały grudzień na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie odkrywając kolejne pytanie do użytkowników.

Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej 2017

M. Olszewska Data: . Dział: Hospicjum

Tegoroczny Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej (WHPCDay 2017) upływa pod hasłem „Powszechne ubezpieczenie zdrowotne, a opieka paliatywna: nie zostawiajmy tych, którzy cierpią samych sobie” (ang. Universal Health Coverage and Palliative Care – Don’t leave those suffering behind). Jak co roku, dzięki inicjatywie Światowego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej (thewhpca.org), obchodzony jest on w drugą sobotę października. W tym roku jest to 14 X 2017.