Ogólnopolskie wydarzenie roku 2018

Ogólnopolska konferencja

W dniach 18-19 maja w Hotelu Filmar w Toruniu odbędzie się XVIII Ogólnopolska Konferencja Medycyny Paliatywnej HOSPICJUM 2018, połączona z XVI Ogólnopolskie Forum Onkologii i Psychoonkologii. Wydarzenie współorganizowane jest toruńskie Hospicjum „Światło”, bydgoski Dom Sue Ryder, bydgoskie Hospicjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, Wydział Nauk Pedagogicznych Uniwersytet Mikołaja Kopernika, a także Centrum Konferencji i Wystaw Expo-Andre.

Grand Prix Łubianka Cross 2018

Grand Prix Łubianka Cross 2018

Działalność toruńskiego Hospicjum „Światło” ma na celu zapewnienie wszechstronnej opieki chorym u kresu życia i ich rodzinom. Oprócz troski o jakość życia naszych podopiecznych, pragniemy równolegle podjąć działania na polu promocji zdrowia i profilaktyki chorób.

Havas Xmas – bo warto pomagać!

Havas Xmas

Dzięki inicjatywie Havas Media Group dobra zabawa w przedświątecznej atmosferze przerodzi się w finansowe wsparcie dla Hospicjum „Światło”. Aplikacja, która od wczoraj jest dostępna w serwisie App Store i Google Play, działa przez cały grudzień na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie odkrywając kolejne pytanie do użytkowników.

Razem możemy więcej! W trosce o osoby w kryzysie choroby

M. Olszewska Data: . Dział: Stowarzyszenie

Zapraszamy na wystawę

1 grudnia 2017 r. o godz. 12.00 w sali wystawowej odbędzie się wernisaż przygotowany przez Stowarzyszenie Hospicjum Światło, Hospicjum „Światło" oraz Bibliotekę Pedagogiczną im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu. Wystawa prezentuje zdjęcia, których autorami są członkowie oraz wolontariusze Stowarzyszenia Hospicjum Światło.