Kultura łamie bariery - fotorelacja z pikniku

M. Olszewska Data: . Dział: Galeria

Kultura łamie bariery

W minioną sobotę (27.08.2016), w ogrodzie toruńskiego hospicjum dla dorosłych, odbyło się wyjątkowe wydarzeni: I edycja spotkań kulturalnych pn. „Kultura łamie bariery”. Projekt został zrealizowany dzięki wspólnym wysiłkom Stowarzyszenia Hospicjum Światło oraz Fundacji Archipelag Inicjatyw. Całość została dofinansowana ze środków Gminy Miasta Toruń.

Metody badawcze w opiece paliatywno-hospicyjnej

M. Olszewska Data: . Dział: Galeria

EUPCA Leadership Course

Za nami zrealizowany w Londynie drugi tydzień Europejskiej Akademii Opieki Paliatywnej (EUPCA Leadership Course 2015-2017). Oto nasza relacja z wyjazdu do kolebki idei opieki paliatywno-hospicyjnej. Zobacz zdjęcia z kursu w Cicely Saunders King's College oraz z wizyty w Hospicjum Św. Krzysztofa.

GP Łubianka Cross 2016 - III Bieg Zamkowy

M. Olszewska Data: . Dział: Galeria

III Bieg Zamkowy

Za nami III Bieg Zamkowy - 1 z 12 biegów w ramach Łubianka Grand Prix Cross 2016. Na starcie niedzielnego biegu (10 stycznia) w Zamku Bierzgłowskim stanęło 126 zawodników, w tym 5 członków drużyny Stowarzyszenia Hospicjum Światło. Po przebiegnięciu ośmiokilometrowej trasy (dwie pętle po 4 km) zawodnicy zostali zaproszeni na tradycyjną gorącą herbatę oraz na kiełbaskę prosto z rozgrzanego grilla.