TO JEST STARA STRONA! Kliknij >>> NOWA STRONA www
Toggle Bar

Grand Prix Łubianka Cross 2016 - podsumowanie

M. Olszewska Data: . Dział: Galeria

W dniu 12 grudnia 2016 r. w Zamku Bierzgłowskim zakończony został całoroczny cykl Grand Prix Łubianka Cross 2016, tj. impreza sportowa organizowana przez KM Truchcik Łubianka i Centrum Kultury w Łubiance.

Działalność toruńskiego Hospicjum „Światło” ma na celu zapewnienie wszechstronnej opieki chorym u kresu życia i ich rodzinom. Oprócz troski o jakość życia naszych podopiecznych, podejmujemy równolegle działania na polu promocji zdrowia i profilaktyki chorób, stąd też udział członków zespołu hospicjum w każdym z comiesięcznych biegów. Dzięki tej obecności zainteresowani biegacze mogli systematycznie korzystać z pomiaru parametry życiowe (poziom ciśnienia tętniczego i tlenu we krwi).

Równolegle swoją reprezentację, w postaci drużyny biegaczy, znalazło również Stowarzyszenie Hospicjum Światło. Dzięki systematycznej, pełnej determinacji i samodyscypliny aktywności fizycznej drużyna Stowarzyszenia Hospicjum Światło zajęła w klasyfikacji drużynowej czwarte miejsce (patrz. klasyfikacja generalna drużynowa). Jest to niemały sukces ponieważ wiele ze zgłoszonych w styczniu drużyn nie zostało w ogóle sklasyfikowanych.

Obok sukcesu jakim jest ukończenie klasyfikacji drużynowej dużym sukcesem jest również drugie miejsce w klasyfikacji indywidualnej w kat. wiekowe M-50-59 Dariusza Majchrzaka (patrz. klasyfikacja generalna mężczyzn) oraz drugie miejsca w klasyfikacji indywidualnej w kat. wiekowej K-29 Doroty Słupeckiej (patrz. klasyfikacja generalna kobiet). Gratulujemy również pozostałym członkom drużyny, tj. Mirosławowi Majchrzakowi, Sylwestrowi Masłońowi oraz Krzysztofowi Umińskiemu. To dzięki ich zaangażowaniu drużyna Stowarzyszenia Hospicjum Światło znalazła się w gronie czterech drużyn, które ukończyły GP Łubianka Cross 2016.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wybranymi zdjęciami całego cyklu.