TO JEST STARA STRONA! Kliknij >>> NOWA STRONA www
Toggle Bar

Havas Xmas – bo warto pomagać!

M. Olszewska Data: . Dział: Hospicjum

Dzięki inicjatywie Havas Media Group dobra zabawa w przedświątecznej atmosferze przerodzi się w finansowe wsparcie dla Hospicjum „Światło”. Aplikacja, która od wczoraj jest dostępna w serwisie App Store i Google Play, działa przez cały grudzień na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie odkrywając kolejne pytanie do użytkowników.

Havas Xmas – bo warto pomagać!

Dotyczą one zwyczajów związanych z obchodami Bożego Narodzenia oraz ciekawostek ze świata reklamy i są podane w zabawnej i angażującej formule. Każda poprawna odpowiedź jest nagradzana punktami, które następnie zostaną przeliczone na pieniądze. Całkowita zebrana kwota zostanie w tym roku przekazana m.in. Hospicjum „Światło”.

informacjaW ramach dwóch poprzednich edycji akcji Havas Xmas na pomoc potrzebującym zostało przekazane ponad 50 tysięcy złotych, a beneficjentami zostali Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Fundacja Przystań Ocalenie, Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich” oraz Fundacja NAGLE SAMI.

W zabawie mogą wziąć udział wszyscy pracownicy Havas Media Group oraz klienci i partnerzy biznesowi, a więc i osoby skupione wokół Hospicjum „Światło”, którzy dzięki zaproszeniu pobiorą darmową aplikację Havas Xmas.

Im więcej punktów tym więcej złotówek. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Aplikacja jest zamknięta, dostęp do niej mają osoby, które w domenie maila mają końcówkę „hospicjumswiatlo.pl” lub mają pocztę na „gmail.com”.

Więcej na naszej stronie organizatora.