TO JEST STARA STRONA! Kliknij >>> NOWA STRONA www
Toggle Bar

Europejskiej Akademi Opieki Paliatywnej ciąg dalszy

M. Olszewska Data: . Dział: Hospicjum

Za nami zrealizowany w Gdańsku trzeci tydzień EUPCA Leadership Course 2015-2017. Pierwszy tydzień października był dla uczestników Leadership Course 2015-2017, realizowanego w ramach Europejskiej Akademii Opieki Paliatywnej (EUPCA – Leadership Course), niezwykle intensywnym czasem. Dlaczego?

Ponieważ w tym czasie odbywał się w Gdańsku kolejny zjazd szkoleniowy. Tym razem uczestniczy projektu a jednocześnie przedstawiciele jedenastu europejskich krajów (w tym członkowie naszego zespołu) brali udział w zajęciach z zakresu pracy zespołowej, wykładach oraz sesjach indywidualnych. Zajęcia odbywały się w Budynku Hospicjum im. Księdza Eugeniusza Dudkiewicza. Obok intensywnej części szkoleniowej nie zabrakło czasu na obowiązkowe zwiedzanie Gdańska. Warto w tym miejscu wspomnieć o Europejskim Centrum Solidarności oraz zorganizowanym w jego murach spotkaniu z Lechem Wałęsą, liderem Solidarności oraz prof. Joanną Muszkowską-Penson, która z ks. Eugeniuszem Dutkiewiczem tworzyła ruch hospicyjny w Gdańsku.

Gorące podziękowania dla Fundacji Hospicyjnej, która koordynowała ten tydzień oraz dla Fundacji Roberta Boscha, pomysłodawcy projektu!

Zainteresowanych fotorelacją z kursu zapraszamy do zapoznania się poniższymi zdjęciami.

Trzeci tydzień zajęć w ramach międzynarodowego projektu szkoleniowego pn. Europejska Akademia Opieki Paliatywnej (EUPCA – Leadership Course) zakończony! Od 3 do 7 października uczestniczy projektu a jednocześnie przedstawiciele jedenastu europejskich krajów (w tym członkowie naszego zespołu) brali udział w zajęciach z zakresu pracy zespołowej, wykładach oraz sesjach indywidualnych.