TO JEST STARA STRONA! Kliknij >>> NOWA STRONA www
Toggle Bar

Koncert Zbigniewa Wodeckiego

M. Olszewska Data: . Dział: Hospicjum

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny z udziałem Zbigniewa Wodeckiego. Odbędzie się on w dniu 15.05.2015 r. o godzinie 19.30 w auli UMK w Toruniu. Całkowity dochód z tego wydarzenia zostanie przekazany Hospicjum „Światło” w Toruniu.

plakat koncertu

Jedną z największych potrzeb Hospicjum jest bilansowanie stale rosnących kosztów bieżącej działalności oraz stworzenie działu rehabilitacji dla pacjentów objętych opieką stacjonarną oraz domową. Hospicjum „Światło”, działając jako jedyna jednostka opieki paliatywnej dla dorosłych na terenie obejmującym dawne województwo toruńskie, spełnia niezwykle ważną dla naszego regionu i odpowiedzialną misję. Pod naszą opieką domową jest około 250 pacjentów miesięcznie, zaś pod opieką stacjonarną 20 pacjentów na dobę. Bez wsparcia darczyńców i organizowanych akcji charytatywnych nie moglibyśmy zapewnić opieki na najwyższym poziomie wszystkim potrzebującym.

W związku z powyższym zapraszamy do wsparcia naszej działalności poprzez zakup biletów na opisywany koncert.  Możliwe jest to w:

  • Hospicjum Światło, Toruń, ul. Grunwaldzka 64
  • Expo-Andre, Toruń, ul. Nieszawska 8F (godz. 8-16)
  • Toruńska Wytwórnia Stempli M. & Z. Wierzbiccy, Toruń, pl. Rapackiego 5
  • Restauracja Mr Capone, Toruń, ul. Gagarina 152
Cena biletu to 50 zł (60 zł w dniu koncertu).

Więcej informacji o wydarzeniu uzyskać można również na stronie www.expo-andre.pl oraz pod numerami telefonu: (56) 652 20 66, (56) 657 35 05, (56) 622 51 69 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , a także na stronie wydarzenia na Facebooku.